
Ouder en kind zwemmen
Kom gezellig samen met je kindje onder begeleiding zwemmen!
Vanaf het moment dat je kindje kan lopen mag het meedoen met het ouder en kind zwemmen bij R&A Sports en Swimming.
Leuke oefeningen
Er worden verschillende leuke oefeningen gedaan en liedjes gezongen om de kinderen vertrouwd te laten worden met het water. Ook het voortbewegen in het water is een onderdeel van de lessen waardoor de kinderen op jonge leeftijd de eigenschappen van het water leren kennen.
Goede voorbereiding op zwemles
Gedurende de lessen worden de kinderen watervrij gemaakt en daardoor zullen ze zich tijdens de vervolglessen van overlevingszwemmen en uiteindelijk het Zwem ABC al vertrouwd voelen met het water en de omgeving. De speelse en ongedwongen sfeer tijdens de lessen maakt dat zowel ouder als kind veel plezier beleeft aan de lessen.
Gratis proefles op verschillende locaties
Het ouder en kind zwemmen bij R&A wordt aangeboden in Blaricum. Meld je aan voor een gratis proefles.
Meer informatie
Klik via de roze button direct door naar de website!
R&A Sports & Swimming Blaricum
Wetering 28
1261 NJ Blaricum
Openingstijden
zie tekstPrijs
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uittips zomervakantie in ’t Gooi
Zomervakantie 2025 | Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!