Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Overlevingszwemmen bij R&A

Als voorbereiding op het Zwem ABC geeft R&A overlevingszwemmen (2,5 - 4 jaar)

Overlevingszwemmen wordt gegeven aan kinderen tussen de 2½ en 4 jaar. Tijdens deze lessen wordt de kinderen op een speelse manier geleerd hoe zij zich moeten redden in het water, wat ze moeten doen wanneer ze een keer in het water vallen en hoe ze dan zelfstandig naar de kant moeten komen. De verschillende technieken worden aangeleerd met bandjes en na een aantal lessen wordt middels het afbouwen van de bandjes geleerd hoe de kinderen zich zelfstandig moeten redden. Ook wordt er na verloop van tijd een keer met kleding gezwommen.

Voorbereiding op ABC
Naast de doelstelling dat kinderen leren om zichzelf te redden in het water is het overlevingszwemmen ook een goede voorbereiding op de reguliere zwemlessen die R&A geeft (Zwem-ABC). De technieken die de kinderen tijdens deze lessen leren moeten zij ook beheersen voor de reguliere zwemlessen. Daarbij raken de kinderen al vertrouwd met het water, de manier van lesgeven en het zwembad.

Kleine groepen
Het overlevingszwemmen wordt gegeven in kleine groepjes van maximaal 8 kinderen met twee leerkrachten in het water. De lessen duren 45 minuten en je kunt altijd naar de zwemles van je kind kijken bij R&A.

Gratis proefles op verschillende locaties
Het overlevingszwemmen bij R&A wordt aangeboden in Amsterdam, Baarn/Hilversum en Blaricum. Meld je aan voor een gratis proefles.

Meer informatie
Klik via de roze button direct door naar de website!

TIP: binnenkort een feestje organiseren? Check hier de leukste kinderfeestjes in ’t Gooi!

R&A Sports & Swimming Blaricum

Wetering 28

1261 NJ Blaricum

Openingstijden zie de website voor het rooster per locatie (Baarn/Blaricum)
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar R&A Sports & Swimming Blaricum

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

HMHC Hilversum

De Hilversumse Mixed Hockeyclub is een echte familieclub waar gezelligheid en ambitie hand in hand gaan.

Cursus Zeemeermin zwemmen

Leer zwemmen als een échte zeemeermin bij de Trits in Baarn!

Guppenclub ponyclub

De Hilversumse Ponyclub biedt speciaal voor de allerkleinste de Guppenclub!
Bekijk

Muziekles voor Kleuters

Start met een nieuwe reeks muzieklessen voor kleuters bij De Gooische Muziekschool!

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice!

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11x gratis uitjes voor kinderen in ’t Gooi

Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in 't Gooi zijn helemaal (of bijna) gratis!

Kidsproof Kletspraat Na Schooleditie

Heb je thuis kletsmajoors of juist niet? Krijg je altijd "goed" als antwoord op je vraag hoe het was op school? De Kidsproof Kletspraat Schooleditie staat vol met gespreksstarters over de schooldag. De mooiste verhalen komen op tafel, let maar op...

10x Speeltuinen in ’t Gooi

Welke speeltuinen zijn er in 't Gooi? Bekijk hier de openingsdagen van de allerleukste speeltuinen bij jou in de buurt. Welke is jouw favoriet?

15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief