
Opfriscursus zwemmen
Wil jij dat je kind extra zwemveilig is in het water? Check dan deze opfriscursus van R&A!
Kinderen leren tegenwoordig op jonge leeftijd zwemmen. Een positieve tendens omdat de gemiddelde leeftijd waar kinderen zwemveilig zijn steeds lager ligt. Hierbij is wel van belang dat kinderen blijven zwemmen, om te voorkomen dat de verschillende zwemslagen verleren moet je regelmatig blijven zwemmen.
Uit de praktijk blijkt dat lang niet alle kinderen op regelmatige basis blijven zwemmen en de kinderen die wel regelmatig zwemmen zullen vaak enkel nog een schoolslag zwemmen. De overige zwemslagen die de kinderen hebben aangeleerd bij het Zwem ABC worden niet of nauwelijks meer uitgevoerd.
Survivalen in het water
Daarom gaat R&A Sports & Swimming een opfriscursus geven. Tijdens deze cursus zullen de kinderen alle zwemslagen weer zwemmen maar er zal ook getraind worden op survivalen in het water. Denk hierbij aan het zwemmen met een boot, zwemmen met kleding aan en verschillende attributen om elkaar uit het water te redden. De kinderen worden in drie lessen (van 1 uur) weer helemaal vertrouwd met het water en de verschillende zwemslagen. Kortom, drie leuke en plezierige lessen waarin bewerkstelligd wordt dat de kinderen weer zwemveilig zijn in het water.
Locatie
Blaricum.
Meer informatie
Klik via de roze button direct door naar de website!
R&A Sports & Swimming Baarn
Zandheuvelweg 4
3744 PH Baarn
Openingstijden
zie websitePrijs
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke uittips voor de meivakantie
De meeste scholen in 't Gooi krijgen deze week al meivakantie! Wat gaan jullie doen? Wij hebben de leukste activiteiten, events en Kidsproof-plekjes weer voor je verzameld. Klik door voor meer info of check het complete overzicht op onze website.
Kidsprooftips om snel rijk te worden op Koningsdag
27 april is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier lekker wat geld verdienen op Koningsdag? Je leest het hier!
12 x knutseltips voor Pasen
We hebben weer wat makkelijke knutselvoorbeelden voor Pasen gemaakt. Natuurlijk maken we het je niet te ingewikkeld!