Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Scouting Montgomery

Scouting Montgomery is dé scouting vereniging van Huizen, voor kinderen vanaf 5 jaar oud!

Op zaterdag zijn er bij het clubuis opkomsten. Samen met leeftijdsgenootjes ga je allerlei leuke, spannende en uitdagende activiteiten doen. Wat dacht je van vuur maken, knutselen, knopen, koken, spel, hutten bouwen, klimmen, toneelspelen of zelfs fotograferen?

Er zijn gemengde speltakken waar jongens en meisjes van omgeveer dezelfde leeftijd samen op avontuur gaan. Zij worden hierin begeleid door vrijwilligers. De Bevers is een groep voor kinderen van 5-7 jaar, de Welpen voor kinderen van 7-11 jaar. Kinderen vanaf 11 jaar oud zijn welkom bij de Scouts.

Eerst uitproberen

Bij Scouting Montgomery heb je altijd de mogelijkheid om eerst drie keer te komen kijken of Scouting wat voor jou is.

Meer weten? Klik op de roze button om naar de website te gaan!

Tip: Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke activiteiten met je kids.

Scouting Montgomery

Oude Blaricummerweg 1

1272 JB Huizen

Openingstijden Klik op de roze websitebutton voor meer info.
Prijs Klik op de roze websitebutton voor meer info.
Mail direct

Mail direct naar Scouting Montgomery

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor 't Gooi

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11x Speeltuinen in ’t Gooi

Welke speeltuinen zijn er in 't Gooi? Bekijk hier de openingsdagen van de allerleukste speeltuinen bij jou in de buurt. Heb jij een favoriet?

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

In de lente willen we graag naar buiten met de kinderen. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van geurende bloesem en vrolijke lammetjes. Hieronder lees je onze 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

8x ontbijten met kids in ’t Gooi

Begin eens met een gezellig ontbijtje buiten de deur! Er zijn leuke hotspots in de buurt die al vroeg open zijn en heerlijke verse ontbijtjes hebben. Een traktatie voor je kind, maar ook vooral voor jezelf!

Top 10 lentetips om zelf te maken

Vind je het ook zo gezellig om samen te knutselen aan de keukentafel? Wij hebben een paar heerlijke lente-achtige knutseltips voor je!