
Scoutinggroep De Argonauten
Terug naar het overzichtBij Scoutinggroep De Argonauten is altijd iets te beleven. Elke week is een nieuw avontuur! 5+
Scoutinggroep De Argonauten is een gezellige en spontane landgroep. Dit komt tot uiting in de leuke programma’s van de verschillende speltakken, maar vooral in de gezelligheid bij de samenkomsten. Het groepshuis in het bos ligt is er veel aandacht voor het buitenspelen en -leven.
Afhankelijk van de leeftijdsgroep maak je speurtochten door het bos, ga je op excursie, voer je een musical op, maak je bouwwerken van hout en touw, organiseer je een sporttoernooi en ga zo maar door.
Bij De Argonauten kunnen zowel jongens als meisjes terecht. Een zesjarige vindt andere activiteiten leuk dan een zestienjarige. Daarom kent Scouting verschillende leeftijdsgroepen. Jongens en meisjes van vijf tot zeven kunnen terecht bij de Bevers. Van zeven tot elf worden ze Welp, van elf tot vijftien jaar zitten ze bij de Verkenners.
Scoutinggroep De Argonauten
Eikbosserweg 209
1213 RX Hilversum
Openingstijden
Elke zaterdag is er een bijeenkomst. Kijk voor de tijden van samenkomst op de website.Deel deze tip:
Meer inspiratie


ABC zwemles Blaricum
Wat een heerlijk zwembad heeft R&A Sports en Swimming toch gebouwd in de Blaricummeent!
ACTIE: Tuimeljudo met gratis judopak!
Spelenderwijs kennismaken met judo bij Van Hellemond in Hilversum, check de actie!
Zwemles ABC – va 3 jr
Zwem verder met Van Hellemond: Leren zwemmen met plezier en vertrouwenBlogs & inspiratie
Alle blogs
10 x boswandeling & chocolademelk!
Wij hebben de leukste hotspots voor een kindvriendelijke boswandeling mét warme chocolademelk in 't Gooi voor je op een rijtje gezet.
Hotspot ‘t Bluk!
Wil je een fijn plekje om met lekker weer naar toe te gaan? Plan dan een ochtend of middagje naar 't Bluk in Laren! Al jaren een favoriete stek van ons én vooral van de kinderen.... nog steeds!
11x Doen met een samengesteld gezin
Bonusfamilie. Bonuskinderen. Patchworkgezin. Samengesteld gezin. Geef er een naam aan. Ik heb zelf zo'n prachtige samenstelling, MIJN TROTS! Jij ook? Dan weet je ook welke uitdagingen gepaard gaan met het runnen van een groot gezin. Het is súper belangrijk om samen te binden, maar tegelijkertijd ontzettend lastig om een uitje te bedenken waar iedereen blij van wordt.