Ouder en Kindzwemmen
Samen het plezier van water beleven met je kindje vanaf 4 maanden in Zwembad de Zandzee!
Met je zoon of dochter van 4 maanden of ouder genieten van het plezier dat water biedt. Maar het gaat verder dan dat. Tijdens het zwemmen volgt de zweminstructeur of -instructrice de ontwikkeling van jouw kind en verplaatst zich in zijn of haar denk- en belevingswereld.
De lesduur is 40 minuten, inclusief 10 minuten vrij zwemmen. Prestatie staat niet voorop, spelenderwijs kom je gedurende de cursus tot soms verbluffende resultaten. Vanaf 2,5 jaar wordt de aanwezigheid van ouders tijdens de les afgebouwd, om zo de kinderen voor te bereiden op de ‘echte’ zwemles.
Doorstromen naar de ‘echte’ zwemlessen volgens het zwem ABC kan ook vanuit het Ouder en Kind zwemmen. Vanuit het laatste cursusblok kunnen de kinderen direct doorstromen naar de zwemles volgens het zwem ABC.
Start nieuwe cursus
Twee keer per jaar (voorjaar en najaar) start er een nieuwe cursus Ouder en Kindzwemmen, maar je kunt altijd instromen en iedereen is welkom! Jullie worden ingedeeld op leeftijd van het kind.
Meer informatie
Voor meer informatie hierover kunt u een e-mail sturen naar info@dezandzee.nl, of bellen naar de receptie 035-6933554. Bekijk het nieuwe rooster van Ouder en Kindzwemmen via de website door te klikken op de roze button.
Lijstjes voor 't Gooi
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 x boswandeling & chocolademelk!
Wij hebben de leukste hotspots voor een kindvriendelijke boswandeling mét warme chocolademelk in 't Gooi voor je op een rijtje gezet.
Graffitifun; een te gek kinderfeestje! Lees hier waarom…
Bij ons thuis begint de invulling van een kinderfeestje al weken lang voorafgaand aan de verjaardag.