Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ouder en Kindzwemmen

Samen het plezier van water beleven met je kindje vanaf 4 maanden in Zwembad de Zandzee!

Met je zoon of dochter van 4 maanden of ouder genieten van het plezier dat water biedt. Maar het gaat verder dan dat. Tijdens het zwemmen volgt de zweminstructeur of -instructrice de ontwikkeling van jouw kind en verplaatst zich in zijn of haar denk- en belevingswereld.

De lesduur is 40 minuten, inclusief 10 minuten vrij zwemmen. Prestatie staat niet voorop, spelenderwijs kom je gedurende de cursus tot soms verbluffende resultaten. Vanaf 2,5 jaar wordt de aanwezigheid van ouders tijdens de les afgebouwd, om zo de kinderen voor te bereiden op de ‘echte’ zwemles.

Doorstromen naar de ‘echte’ zwemlessen volgens het zwem ABC kan ook vanuit het Ouder en Kind zwemmen. Vanuit het laatste cursusblok kunnen de kinderen direct doorstromen naar de zwemles volgens het zwem ABC. 

Start nieuwe cursus
Twee keer per jaar (voorjaar en najaar) start er een nieuwe cursus Ouder en Kindzwemmen, maar je kunt altijd instromen en iedereen is welkom! Jullie worden ingedeeld op leeftijd van het kind.

Meer informatie
Voor meer informatie hierover kunt u een e-mail sturen naar info@dezandzee.nl, of bellen naar de receptie 035-6933554. Bekijk het nieuwe rooster van Ouder en Kindzwemmen via de website door te klikken op de roze button.

Sportcentrum De Zandzee

Struikheiweg 14

1406 TK Bussum

Mail direct

Mail direct naar Sportcentrum De Zandzee

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Guppenclub ponyclub

De Hilversumse Ponyclub biedt speciaal voor de allerkleinste de Guppenclub!
Bekijk

KasteelKunstclub

Doe mee met de creatieve cursus op het Muiderslot, meld je kind nu vast aan!

ABC zwemles Blaricum

Wat een heerlijk zwembad heeft R&A Sports en Swimming toch gebouwd in de Blaricummeent!
Bekijk

KasteelKookclub

Doe mee met deze kookclub op het Muiderslot, meld je kind nu vast aan!

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Het verhaal van Sint Maarten

Sint Maarten is gebaseerd op een legende. Martinus (Maarten) werd geboren in het jaar 316 na Christus in het huidige Hongarije. Hij werd door de keizer tot ridder geslagen. Op een zeer koude dag...

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

8x Buitenspeeltips voor kinderen van 0-13 jr

Check snel deze fijne tips om volop buiten te spelen en waarom buitenspelen zo belangrijk is voor kinderen!

De leukste Halloween uittips in ’t Gooi

Trick or treat! Wie met Halloween lekker wil griezelen kan in 't Gooi zijn hart ophalen. We verzamelden de allerleukste kidsproof Halloween activiteiten!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief