
Sportways zomerkamp Naarden
Perfectioneer jouw hockeytechnieken tijdens het Sportways dagkamp in Naarden!
Je hockeyskills verbeteren in de zomervakantie? Het Sportways dagkamp in Naarden biedt een onvergetelijke tijd voor kinderen van elk niveau en alle leeftijden! Ga samen met onze enthousiaste trainers van Sportways aan de slag met nieuwe basistechnieken én leer heel veel nieuwe hockeyskills.
Kies voor een kamp van twee dagen, drie dagen of enkel de ochtenden. Er is een kampsoort voor elke agenda!
Dagkamp programma
Op de dagkampen van Sportways gaan de kids aan de slag met hockey, op en rond het veld. De uitdagende clinics en afwisselende oefeningen zorgen ervoor dat er heel veel nieuwe dingen geleerd gaan worden. Allerlei verschillende hockeytechnieken komen aan bod. Aan het eind van elke dag worden er spannende wedstrijden gespeeld waar alle gloednieuwe hockeyskills toegapast kunnen worden. Natuurlijk is er ook genoeg tijd om leuke spelletjes te spelen en vrienden te maken!
Niveaus
Sportways maakt onderscheid tussen verschillende leeftijdscategorieën, zodat het programma perfect op jouw niveau aansluit. Binnen deze categorieën worden er kleine trainingsgroepen gemaakt op basis van niveau. Ook wordt er rekening gehouden met vriendjes en vriendinnetjes.
Locatie
Hockey Club Naarden
Meer informatie over de kampen en locaties vindt je via de roze websitebutton.
Tip: wist je dat Kidsproof ’t Gooi ook de leukste creatieve clubjes voor kinderen op een rijtje heeft gezet?
Sportways
Beethovenlaan 71
1411 HR Naarden
Openingstijden
Maandag 24 juni t/m woensdag 26 juni 2024Prijs
Zie website voor de verschillende dagen en kosten.Toon op kaart
Meer inspiratie


Zomerkamp programmeren 7+
Uniek zomerkamp programmeren en websites ontwerpen bij De Programmeerschool. Ieder jaar een groot succes!
Camp Hilversum
Kom free runnen, jumpen en bouncen tijdens het energieke vakantiekamp van Bounce Valley Hilversum.
SummerCamp
SummerCamp van Engels voor Bengels biedt een superleuk en leerzaam zomerkamp, waar plezier voorop staat!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12 x knutseltips voor Pasen
We hebben weer wat makkelijke knutselvoorbeelden voor Pasen gemaakt. Natuurlijk maken we het je niet te ingewikkeld!
Leuke uittips voor de meivakantie
De meeste scholen in 't Gooi krijgen deze week al meivakantie! Wat gaan jullie doen? Wij hebben de leukste activiteiten, events en Kidsproof-plekjes weer voor je verzameld. Klik door voor meer info of check het complete overzicht op onze website.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland