Hertenkamp Bussum
Naast de kinderboerderij in Bussum ligt het hertenkamp, leuk om te combineren!
Grenzend aan de Bussumse hei ligt de hertenkamp. Het is een mooie, rustige en ruime locatie. De damherten beschikken over een overdekte hooiruif en een grote weide om te grazen.
Voeren
De damherten zijn verzot op de wortels en appels die ze wel eens krijgen van bezoekers. Op de informatieborden in de wei staat welke groenten en fruit ze allemaal mogen hebben. Op die borden staat ook welk voer niet goed voor ze is. Brood mogen de herten niet hebben: ze vinden het lekker, maar kunnen er erg ziek van worden. Heb je brood bij je, dan kun je dat in een speciale broodbak doen.
Leuk om te combineren met een bezoek aan kinderboerderij ’t Mouwtje in Bussum!
Stichting De Gooise Ark
Plantsoenweg
1403 Bussum
Openingstijden
7 dagen per week geopendVan 1 april tot 1 oktober: 9.30-16.30 uur
Van 1 oktober tot 1 april: 10.00-16.00 uur
Prijs
GratisLijstjes voor 't Gooi
Meer inspiratie
Speuren, knutselen & gamen
Er is zoveel te doen in het Mediamuseum van Beeld & Geluid in Hilversum. Kijk zelf maar...
Meivakantie op het Muiderslot
Van 18 april t/m 3 mei vier je de meivakantie op kasteel Muiderslot!
Bezoek Verzetsmuseum Junior in meivakantie
Maak in de meivakantie kennis met deze aangrijpende periode uit de Nederlandse geschiedenis.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
In de lente willen we graag naar buiten met de kinderen. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van geurende bloesem en vrolijke lammetjes. Hieronder lees je onze 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
Leuke uittips voor de meivakantie
De meeste scholen in 't Gooi krijgen deze week al meivakantie! Wat gaan jullie doen? Wij hebben de leukste activiteiten, events en Kidsproof-plekjes weer voor je verzameld.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!