
Studio Dansu
Hier staat plezier op nummer één! De studio heeft een gevarieerd aanbod in lessen.
Plezier zorgt voor motivatie en motivatie zorgt voor resultaat! Voor alle leeftijden (v.a. 3 jaar) en niveaus bieden zij danslessen: Klassiek ballet, modern, hiphop, streetdance, musical, breakdance en kidsdance.
Na het afsluiten van een abonnement bepaal je zelf welke les(sen) je volgt. Kies elke week iets anders of ga helemaal voor die ene dansstijl. Proeflessen zijn mogelijk tegen betaling van € 5. Het volledige aanbod aan danslessen voor kinderen vind je terug in onze categorie Clubjes.
Locaties
Sinds 1 augustus 2016 heeft Studio Dansu twee locaties.
– Gooierserf 384, Huizen
– Noordersingel 6b, Eemnes
Wil je graag meer informatie, of wil je je aanmelden voor een proefles, klik dan door naar de website van Studio Dansu via de roze button.
Studio Dansu
Gooierserf 384
1276 KT Huizen
Openingstijden
Zie het rooster op de websitePrijs
Jeugd t/m 17 jaar 1x per week € 25, Proefles €5Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x leukste zandstrandjes in het Gooi
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan vooral bij een gezellig strandje, waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af, want er zijn er verschillende in de buurt. Deze zandstrandjes in 't Gooi vinden wij het leukst!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
11x leuke schermvrije activiteiten voor kinderen
De pedagogische medewerkers van Bink kinderopvang hebben speciaal voor Kidsproof deze tips op een rij gezet. Bye bye schermtijd: 11 leuke schermvrije activiteiten met je kind. Lees ze allemaal in deze toffe blog!