Bunschoten Vispaviljoen
Bij Bunschoten Vispaviljoen kun je lekker spelen aan de oude haven van Huizen
Het Vispaviljoen in Huizen heeft een speeltuin met trampoline, glijbaan en zandbak waar de kleintjes zich lekker kunnen uitleven. Moe van al dat spelen? Dan kunnen de kids heerlijk kleuren met een van de kleurplaten.
Kindermenu
Ondertussen kunnen de ouders even lekker bijpraten op het ruime terras. Daarna met z’n allen genieten van een visje. Er zijn verschillende kindermenu’s met onder andere kibbeling en visfrietjes.
Altijd wat te beleven
Ook is er een groot raam in het restaurant waardoor jullie samen de fileerruimte in kunnen kijken. Dat is bijzonder!
Meer informatie
Voor meer informatie over Bunschoten Vispaviljoen, klik je op de roze button.
Tip: Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Vishandel Bunschoten
Energieweg 10
1271 ED Huizen
Openingstijden
Op maandag van 11:00 tot 17:00Dinsdag t/m zaterdag van 09:00 tot 19:00
Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Meer inspiratie
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x toffe binnenspeeltuinen en trampolineparken in ’t Gooi!
Is er regen voorspeld of buiten veel te koud? Geen probleem! Er zijn genoeg leuke binnen binnenspeeltuinen, trampolinepark en springkussenparken in 't Gooi waar kinderen heerlijk hun energie kwijt kunnen. Voor elke leeftijd is er een aanbod. Wij hebben de leukste voor je op een rij gezet!
10 x boswandeling & chocolademelk!
Wij hebben de leukste hotspots voor een kindvriendelijke boswandeling mét warme chocolademelk in 't Gooi voor je op een rijtje gezet.
Graffitifun; een te gek kinderfeestje! Lees hier waarom…
Bij ons thuis begint de invulling van een kinderfeestje al weken lang voorafgaand aan de verjaardag.