Bunschoten Vispaviljoen
Bij Bunschoten Vispaviljoen kun je lekker spelen aan de oude haven van Huizen
Het Vispaviljoen in Huizen heeft een speeltuin met trampoline, glijbaan en zandbak waar de kleintjes zich lekker kunnen uitleven. Moe van al dat spelen? Dan kunnen de kids heerlijk kleuren met een van de kleurplaten.
Kindermenu
Ondertussen kunnen de ouders even lekker bijpraten op het ruime terras. Daarna met z’n allen genieten van een visje. Er zijn verschillende kindermenu’s met onder andere kibbeling en visfrietjes.
Altijd wat te beleven
Ook is er een groot raam in het restaurant waardoor jullie samen de fileerruimte in kunnen kijken. Dat is bijzonder!
Meer informatie
Voor meer informatie over Bunschoten Vispaviljoen, klik je op de roze button.
Tip: Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Vishandel Bunschoten
Energieweg 10
1271 ED Huizen
Openingstijden
Op maandag van 11:00 tot 17:00Dinsdag t/m zaterdag van 09:00 tot 19:00
Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Top 10 lentetips om zelf te maken
Vind je het ook zo gezellig om samen te knutselen aan de keukentafel? Wij hebben een paar heerlijke lente-achtige knutseltips voor je!
Lente- en Paasknutsels als voorbeeld om zelf te maken
De seizoenen lenen zich altijd goed voor vrolijke knutselontwerpen, zo ook de lente. Een paar makkelijke voorbeelden van een gezellig knutselprojectje.
Kidsproof Kletspraat Lente editie
Welke bloemen zie je in de lente? En vanaf welke temperatuur kan je buiten eten? Deze en meer leuke vragen over de lente vind je in de Kidsproof Kletspraat Lente editie.