Bunschoten Vispaviljoen
Bij Bunschoten Vispaviljoen kun je lekker spelen aan de oude haven van Huizen
Het Vispaviljoen in Huizen heeft een speeltuin met trampoline, glijbaan en zandbak waar de kleintjes zich lekker kunnen uitleven. Moe van al dat spelen? Dan kunnen de kids heerlijk kleuren met een van de kleurplaten.
Kindermenu
Ondertussen kunnen de ouders even lekker bijpraten op het ruime terras. Daarna met z’n allen genieten van een visje. Er zijn verschillende kindermenu’s met onder andere kibbeling en visfrietjes.
Altijd wat te beleven
Ook is er een groot raam in het restaurant waardoor jullie samen de fileerruimte in kunnen kijken. Dat is bijzonder!
Meer informatie
Voor meer informatie over Bunschoten Vispaviljoen, klik je op de roze button.
Tip: Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Vishandel Bunschoten
Energieweg 10
1271 ED Huizen
Openingstijden
Op maandag van 11:00 tot 17:00Dinsdag t/m zaterdag van 09:00 tot 19:00
Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Festivals in ’t Gooi 2026
Deze festivals zijn ook leuk voor de kinderen!