Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Theaterfestival Vuurol

Kom tijdens Pinksteren naar het Theaterfestival Vuurol en laat je verrassen door beeldend theater!

Tijdens Pinksteren zullen de bossen van Lage Vuursche zich voor de negende maal vullen met verrassend, beeldend theater. De gerenommeerde en startende theatermakers maken de mooiste voorstellingen en acts. Met de prachtige plekjes in het bos als speelvloer en het jaarlijkse thema als inspiratiebron. Dit jaar is het thema ‘Oase’.

De Theaterwandeling 2017 vindt plaats op beide Pinksterdagen, 4 & 5 juni van 13.00 uur tot 18.00 uur. Het startpunt is het Dagrecreatieterrein Drakenstein in Lage Vuursche. De Theaterwandeling is een rijkgeschakeerd palet van voorstellingen en korte acts, op de mooiste plekjes in het bos rondom het Dagrecreatieterrein.

Aan de hand van een plattegrond, een bewegwijzering in het bos en een programma met beschrijving van de voorstellingen en acts, kies je zelf wat je wil zien en in welke volgorde. Je loopt zelfstandig de Theaterwandeling. De voorstellingen spelen vijf keer per middag en starten op het hele of halve uur. De voorstellingen duren tussen de 15 en 20 minuten. Onderweg tref je 17 voorstellingen met theater, dans en muziek en beeldende kunst. Ook kan je op de wandelpaden verrast worden door acts. De korte acts, al of niet mobiel worden doorlopend gespeeld. Kijk voor meer informatie over deze acts op de website, klik op de roze button.

Tip: Mis niks en bekijk het overzicht van alle activiteiten die in Juni op de planning staan. 

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Vuurol

Openingstijden 13:00 uur
Mail direct

Mail direct naar Vuurol

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Ridderweekend!

Ga mee terug in de tijd bij Muiderslot!

Proef Pampus 2025

Een lang Hemelvaartweekend bomvol gezelligheid en podiumkunsten!

Survival met OERRR op Fort Kijkuit

Elke eerste zondag van de maand verandert Fort Kijkuit in een echte OERRR-plek.

Speciale Baby Bootcamp in De Trits

Lekker bewegen en plezier maken met je baby!

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x Speeltuinen in ’t Gooi

Welke speeltuinen zijn er in 't Gooi? Bekijk hier de openingsdagen van de allerleukste speeltuinen bij jou in de buurt. Welke is jouw favoriet?

11x Doen met een samengesteld gezin

Bonusfamilie. Bonuskinderen. Patchworkgezin. Samengesteld gezin. Geef er een naam aan. Ik heb zelf zo'n prachtige samenstelling, MIJN TROTS! Jij ook? Dan weet je ook welke uitdagingen gepaard gaan met het runnen van een groot gezin. Het is súper belangrijk om samen te binden, maar tegelijkertijd ontzettend lastig om een uitje te bedenken waar iedereen blij van wordt.

Pluktuinen in ’t Gooi

Zélf bloemen of fruit plukken geeft instant plezier. Zien waar iets groeit, zelf de mooiste exemplaren vinden... het is iets bijzonders voor kinderen om te beleven.

11 x Restaurants met speeltuin én terras in het Gooi!

Zin in een terrasje in het Gooi? En willen de kinderen lekker spelen? Dat kan! Samen genieten op terras mét speeltuin. Want wat is er lekkerder dan buiten zijn.... zeker met een hapje eten op het terras. Genieten terwijl de kinderen fijn spelen in de speeltuin! Ik kijk er vreselijk naar uit. Bij deze hotspots in de regio het Gooi (of net even daarbuiten) is het voor iedereen genieten!

Kans maken op 1 van de 3 Creatieve Droom & Doeboeken van Jill Rocket? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief & doe mee!

Aanmelden nieuwsbrief