Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Warrior Academy Blaricum

Super stoer: zelfverdedigingslessen voor alle leeftijden bij Warrior Academy Blaricum.

Op maandag, dinsdag en vrijdag kunnen kinderen vanaf 3 jaar meedoen met lessen zelfverdediging. Het is een leuke mix van allerlei vechtsporten. En het is op leeftijd ingedeeld, dus extra leuk voor je kind dat hij of zij kan oefenen met leefijdsgenootjes.

Kinderen worden ingedeeld bij de Warrior Skillz Monkey’s (3 & 4 jaar), de Warrior Skillz Ninja’s (5 & 6 jaar), Warrior Skillz (7 t/m 9 jaar) of Warrior Skillz Teenz (10 t/m 14 jaar).

Gratis proefles
Niet zeker of je kind het leuk gaat vinden? Geen zorgen, ze kunnen eerst lekker meedoen met een gratis proefles!

Meer informatie
Meer weten? Klik op de roze button om naar de website te gaan.

Tip: wist je dat Kidsproof ’t Gooi ook de allergezelligste kinderfeestjes in de regio op een rijtje heeft gezet?

Warrior Academy Blaricum

Schoolstraat 3

1261 GD Blaricum

Openingstijden Klik op de roze websitebutton voor meer info.
Prijs Klik op de roze websitebutton voor meer info.
Toon op kaart

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

In de lente willen we graag naar buiten met de kinderen. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van geurende bloesem en vrolijke lammetjes. Hieronder lees je onze 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

Hilversum Meivakantiespecial

Eropuit met de kids tijdens de meivakantie in Hilversum.

Hotspotsgids vol leuke uittips in ’t Gooi

In dit Mini magazine vind je de leukste tips in onze regio.

Leuke uittips voor de meivakantie

De meeste scholen in 't Gooi krijgen deze week al meivakantie! Wat gaan jullie doen? Wij hebben de leukste activiteiten, events en Kidsproof-plekjes weer voor je verzameld.