
Watersafari in ’s-Graveland
Duik in de spannende wereld onder water tijdens de watersafari!
Duik in de spannende wereld onder water tijdens onze watersafari. Ga samen met je gezin op avontuur en ontdek wat er allemaal leeft in het water. In 1,5 uur leer je van alles over waterdieren. Het wordt een superleuke ontdekkingsreis.
Waterwereld ontdekken!
Bij aankomst in het gezellige bezoekerscentrum staan we al klaar om jullie te verwelkomen. De boswachter neemt jullie mee naar het water, waar hij je laat zien hoe je het beste met een schepnetje kleine waterdiertjes kunt vangen. Zodra je ze hebt gevangen, is het tijd om ze van dichtbij te bekijken en daarna voorzichtig weer terug te zetten in hun natuurlijke omgeving.
Na deze boeiende watersafari is de dag nog niet voorbij! Kinderen kunnen gratis ravotten in Speelnatuur van OERRR, terwijl de ouders genieten van een ontspannen bezoek aan restaurant Brambergen. Ervaar anderhalf uur vol avontuur, ontdekkingen en plezier voor het hele gezin.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Data:
- zondag 24 augustus 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Natuurmonumenten
Noordereinde 54B
1243 JJ 's-Graveland
Openingstijden
11:00-12:30 uurPrijs
Volwassen: € 10,00 Kinderen t/m 12 jaar: € 5,00Toon op kaart
Meer inspiratie


Meld je nu aan!
Go with the Flo organiseert zomerkampen waar je supergave sporten kunt doen in Bergen aan Zee!
Leuke binnen- en buitenactiviteiten
Zomerkriebels, kleuren, speuren en racen bij Avontuurfabriek!
ZomerLab op fort Pampus
Zin in iets anders deze zomervakantie? Check het ZomerLab op Pampus!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips om buiten te zwemmen in het Gooi!
Als de temperaturen oplopen en het echt zomers weer is, zoeken wij met de kinderen graag de verkoeling. Maar waar is dat fijne strandje met de faciliteiten waar jij naar zoekt? Of juist dat rustige plekje zonder al te veel toeters en bellen? Check hier onze tips voor heerlijke plekjes aan het water!
7x terras aan het water in ’t Gooi
Wat is er nu fijner dan op een zwoele zomeravond heerlijk samen te eten op het terras aan het water? Of misschien willen jullie voordat je een bootje huurt de knorrende magen vullen met een lekkere lunch. Bezoek één van de deze vijf restaurants in het Gooi en waan je even op vakantie!
8x leukste zandstrandjes in het Gooi
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan vooral bij een gezellig strandje, waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af, want er zijn er verschillende in de buurt. Deze zandstrandjes in 't Gooi vinden wij het leukst!