Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Watersportkamp | 11 t/m 14 Jaar

Kom op Watersportkamp in Muiderberg!

Stap in de wereld van avontuur gewoon bij jou in de buurt! Krijg zeilles van de beste instructeurs, beheers de kunst van het windsurfen, doe mee aan kano/stand-up paddle wedstrijdjes, maak een onvergetelijke boottocht naar het idyllische eiland Hooft en dompel jezelf onder in een reeks coole strandactiviteiten. Als dit klinkt als de perfecte watersportervaring, wacht dan niet langer en meld je aan voor de 4-daagse Watersportkamp in Muiderberg!

Laat het water en de wind jouw speeltuin zijn tijdens deze actieve vakantie, gevuld met watersporten. Dit dagkamp is speciaal voor jou ontworpen – zonder overnachting, zodat je ’s avonds thuis kunt ontspannen. Mis deze kans niet om jouw zomer onvergetelijk te maken.

Klik op de roze button voor meer informatie.

 

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Zeilschool Muiderberg

Zeeweg 4

1399 GP Muiderberg

Toon op kaart

Lijstjes voor 't Gooi

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

]In de lente willen we graag naar buiten met de kinderen. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van geurende bloesem en vrolijke lammetjes. Hieronder lees je onze 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

Hilversum Lentespecial

Eropuit met de kids tijdens de voorjaarsvakantie.

Top 10 lentetips om zelf te maken

Vind je het ook zo gezellig om samen te knutselen aan de keukentafel? Wij hebben een paar heerlijke lente-achtige knutseltips voor je!

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Soms kijk je samen iets op tv en voel je meteen: dit is bijzonder. All You Can Eid is zo’n serie. Warm, spannend en verbindend, en perfect om samen met je kinderen te kijken en daarna nog even door te praten aan tafel.