Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

WVGV Weesp

Leuke gym- en turnlessen in Weesp voor kinderen vanaf anderhalf jaar oud.

WVGV staat voor Weesper Volks- Gymnastiek Vereniging. In de loop der jaren is het een omnivereniging geworden met daarnaast nog basketbal en dart.

De gymnastiekafdeling van WVGV verzorgt gymnastiek-, turn- en stepslessen aan jong en oud. Vanaf 1,5 jaar kan je beginnen met gymnastiek in de Ouder en Kind gymlessen, daarna volgt een breed lesaanbod in gymnastiek en turnen voor alle jeugdleeftijden.

De lessen vinden plaats in verschillende gymzalen, de locaties vind je op de website. Hier lees je ook uitgebreid over elke les. Klik door op de roze button.

De leukste restaurantjes om lekker uit eten te gaan met het gezin vind je in onze categorie op de website.

WVGV Weesp

Openingstijden Zie het lesrooster op de website
Prijs Zie de contributie voor dit seizoen op de website

Lijstjes voor 't Gooi

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Hotspotsgids vol leuke uittips in ’t Gooi

In dit Mini magazine vind je de leukste tips in onze regio.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Zomervakantie bij Singer Laren

Zomer รก la Singer, beleef een fantastische zomer met de kinderen in Laren!

Tips om buiten te zwemmen in het Gooi!

Als de temperaturen oplopen en het echt zomers weer is, zoeken wij met de kinderen graag de verkoeling. Maar waar is dat fijne strandje met de faciliteiten waar jij naar zoekt? Of juist dat rustige plekje zonder al te veel toeters en bellen? Check hier onze tips voor heerlijke plekjes aan het water!