Zomervakantie Zeilweken
Leer de basis van zeilen in Optimisten of Open BIC zeilboten tijdens de zomervakantie bij Ottenhome!
Er staat van alles op het programma: zeiltheorie, zeilles in optimisten, open bics of in zestienkwadraat zeilboten, spannende spelletjes en keigaaf knutselen. Tijdens deze weken gaat het om ca. 65% zeilen en 35% fun, met gedreven instructeurs en veiligheid voor alles, maar ook met gezonde en lekkere lunches, fruit, snacks en drankjes.
Elke eerste maandagochtend is er een voorstelrondje en gaan de kinderen aan de slag, richting optimistenhonk “De stuurhut” voor uitleg, aantrekken van zwemvesten en op naar de optimisten steiger.
Het afzeilen is aan het einde van de week. Je zult versteld staan wat ze in 5 dagen allemaal geleerd hebben, hoeveel plezier ze met elkaar hebben en hoeveel zeilvrienden ze hebben gemaakt. Daarna is er nog een diploma uitreiking!
Je kids zijn minimaal 7 jaar en hebben zwemdiploma B.
Meer weten? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: wist je dat Kidsproof ’t Gooi ook de allergezelligste kinderfeestjes in de regio op een rijtje heeft gezet?
Zeilschool Ottenhome
Zuwe 20
1241 NC Kortenhoef
Openingstijden
zie website klik op de roze websitebuttonPrijs
zie website klik op de roze websitebuttonToon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!
Soms kijk je samen iets op tv en voel je meteen: dit is bijzonder. All You Can Eid is zo’n serie. Warm, spannend en verbindend, en perfect om samen met je kinderen te kijken en daarna nog even door te praten aan tafel.
Hilversum Lentespecial
Eropuit met de kids tijdens de voorjaarsvakantie.