
Zwemmen in Weesp
Heerlijk vrij zwemmen en naar de kindersauna in het Victoriabad in Weesp!
Het Victoriabad in Weesp biedt verschillende baden:
Een wedstrijdbad van 25 x 15 meter en twee meter diep met een temperatuur van 27 graden celcius. Het instructiebad is 14 x 7 meter en heeft een beweegbare bodem. De temperatuur is 31 graden celcius. De Whirlpool is nog eens 7 graden warmer!
De kindersauna is alleen toegankelijk met badkleding en is 55 graden celcius. Deze temperatuur is bewust gekozen om de kinderen het idee van ‘de sauna’ te geven.
ZIB Victoriabad
Basisweg 1
1383 NC Weesp
Openingstijden
Voor de tijden van vrij zwemmen zie de website.Maandag gesloten.
Prijs
Vrij zwemmen €3
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Laren of Huizen
Xperience Day 2025
Doe mee met de workshops, geniet van optredens en neem een kijkje achter de schermen en nog veel meer...
Poortvliet Experience
Bij Kasteel Groeneveld kun je komen genieten van de Poortvliet Experience!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips om buiten te zwemmen in het Gooi!
Als de temperaturen oplopen en het echt zomers weer is, zoeken wij met de kinderen graag de verkoeling. Maar waar is dat fijne strandje met de faciliteiten waar jij naar zoekt? Of juist dat rustige plekje zonder al te veel toeters en bellen? Check hier onze tips voor heerlijke plekjes aan het water!
7x terras aan het water in ’t Gooi
Wat is er nu fijner dan op een zwoele zomeravond heerlijk samen te eten op het terras aan het water? Of misschien willen jullie voordat je een bootje huurt de knorrende magen vullen met een lekkere lunch. Bezoek één van de deze vijf restaurants in het Gooi en waan je even op vakantie!
11 x Restaurants met speeltuin én terras in het Gooi!
Zin in een terrasje in het Gooi? En willen de kinderen lekker spelen? Dat kan! Samen genieten op terras mét speeltuin. Want wat is er lekkerder dan buiten zijn.... zeker met een hapje eten op het terras. Genieten terwijl de kinderen fijn spelen in de speeltuin! Ik kijk er vreselijk naar uit. Bij deze hotspots in de regio het Gooi (of net even daarbuiten) is het voor iedereen genieten!