Familiezwemmen
Kom iedere zondag samen met je (klein)kinderen genieten in het water bij Zwembad de Lieberg!
Op zoek naar een gezellig en actief uitje voor het hele gezin? Kom Familiezwemmen! Iedere zondag is het zwembad van 10.00 tot 13.00 uur speciaal gerserveerd voor kinderen en (groot)ouders.
Je kunt gebruikmaken van de leuke speelmaterialen voor extra speelplezier! Kinderen zonder zwemdiploma dienen zwemvleugels of een zwemvestje te dragen en onder
begeleiding te zijn van minimaal één volwassene.
Meer weten? Klik op de roze button om naar de website te gaan.
Tip: wist je dat Kidsproof ’t Gooi ook de leukste kinderwinkels in de regio op een rijtje heeft gezet?
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Zwembad De Lieberg
Jan van der Heijdenstraat 170
1221 EM Hilversum
Openingstijden
Iedere zondag van 10.00 tot 13.00 uurPrijs
Klik op de roze websitebutton voor meer info.Toon op kaart
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 x boswandeling & chocolademelk!
Wij hebben de leukste hotspots voor een kindvriendelijke boswandeling mét warme chocolademelk in 't Gooi voor je op een rijtje gezet.
8x de leukste sleeplekken en sleeheuvels in ’t Gooi
Yes sneeuw! Tijd om lekker veel te gaan sleeën. Er zijn genoeg sleeheuvels te vinden in 't Gooi waar de kinderen vanaf kunnen roetsjen. Hier onze tips
15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.