Zwembad Sijsjesberg Huizen
Hier vind je een buitenbad, duiktoren, familieglijbaan, ligweide, speeltuin en nog veel meer!
Zwembad Sijsjesberg in Huizen is het mooiste openluchtzwembad van het Gooi. De ligging is prachtig tussen bos en hei.
Enkele jaren geleden is de Sijsjesberg volledig gerenoveerd en is het aantal voorzieningen uitgebreid. In het zwembad is een duiktoren met een aparte springkuil en er is een grote familieglijbaan. In het afgeschermde peuterbad is een spraypark voor de allerkleinsten. Op het omliggende terrein zijn grote ligweiden, een sportveldje en een zonneterras met ligbedden.
Genoeg voor een heerlijk dagje uit!
Zwemles
Ze geven hier ook zwemles voor alle diploma’s. De zwemlessen duren een half uur. Voor meer informatie ga je naar de website.
Snorkelcursus
Tijdens de zomervakantie kunnen kinderen van 9 – 14 jaar een cursus Scubadoe volgen. Ze leren met snorkel en duikbril omgaan, doen allerlei oefeningen en opdrachten onder water en leren samenwerken met een buddy.
Tip: kijk hier voor alle strandjes en zwemplekken in ’t Gooi >>>
Zwembad Sijsjesberg
Ericaweg 24
1272 CT Huizen
Prijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
Culturele uitjes voor het hele gezin!
Ben je op zoek naar een lekker kidsproof en cultureel uitje? Dan hebben wij dé tips voor jou!