
Zwemles bij De Otters
Zwemdiploma halen? Schrijf je in bij Zwemvereniging De Otters voor het Zwem-ABC!
Kinderen kunnen vanaf 4 jaar bij de zwemvereniging beginnen voor het A-diploma van het Zwem-ABC. De zwemlessen worden in diverse niveaugroepen op de zondagochtend van 7:30 uur – 9:45 uur in zwembad “De Zandzee” te Bussum gegeven.
Je wordt gemotiveerd via het gekleurde-lintjessysteem. Elke tweede zondag van de maand start een nieuwe groep kinderen voor het A-diploma van het Zwem-ABC. Wie het Zwem-ABC heeft behaald, heeft het predikaat Zwemveilig. Maar na het Zwem-ABC kan je je zwemvaardigheid nog verder vergroten met de algemene en specifieke Zwemvaardigheidsdiploma’s.
Meer informatie? Kijk dan op de website voor de manieren van contact! Klik door op de roze button.
Zwemvereniging De Otters
Struikheiweg 14
1406 TK Bussum
Openingstijden
Kijk op de website voor het roosterToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips om buiten te zwemmen in het Gooi!
Als de temperaturen oplopen en het echt zomers weer is, zoeken wij met de kinderen graag de verkoeling. Maar waar is dat fijne strandje met de faciliteiten waar jij naar zoekt? Of juist dat rustige plekje zonder al te veel toeters en bellen? Check hier onze tips voor heerlijke plekjes aan het water!
7x terras aan het water in ’t Gooi
Wat is er nu fijner dan op een zwoele zomeravond heerlijk samen te eten op het terras aan het water? Of misschien willen jullie voordat je een bootje huurt de knorrende magen vullen met een lekkere lunch. Bezoek één van de deze vijf restaurants in het Gooi en waan je even op vakantie!
10x Speeltuinen in ’t Gooi
Welke speeltuinen zijn er in 't Gooi? Bekijk hier de openingsdagen van de allerleukste speeltuinen bij jou in de buurt. Welke is jouw favoriet?