Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemles bij De Otters

Zwemdiploma halen? Schrijf je in bij Zwemvereniging De Otters voor het Zwem-ABC!

Kinderen kunnen vanaf 4 jaar bij de zwemvereniging beginnen voor het A-diploma van het Zwem-ABC. De zwemlessen worden in diverse niveaugroepen op de zondagochtend van 7:30 uur – 9:45 uur in zwembad “De Zandzee” te Bussum gegeven.

Je wordt gemotiveerd via het gekleurde-lintjessysteem. Elke tweede zondag van de maand start een nieuwe groep kinderen voor het A-diploma van het Zwem-ABC. Wie het Zwem-ABC heeft behaald, heeft het predikaat Zwemveilig. Maar na het Zwem-ABC kan je je zwemvaardigheid nog verder vergroten met de algemene en specifieke Zwemvaardigheidsdiploma’s.

Meer informatie? Kijk dan op de website voor de manieren van contact! Klik door op de roze button.

Zwemvereniging De Otters

Struikheiweg 14

1406 TK Bussum

Openingstijden Kijk op de website voor het rooster
Toon op kaart

Lijstjes voor 't Gooi

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsproof Kletspraat Lente editie

Welke bloemen zie je in de lente? En vanaf welke temperatuur kan je buiten eten? Deze en meer leuke vragen over de lente vind je in de Kidsproof Kletspraat Lente editie.

12x knutselen voor Pasen

Pasen staat voor de deur! Tijd om aan de slag te gaan met 8 leuke, eenvoudige knutselideeƫn en 4 heerlijke recepten om op tafel te zetten tijdens het paasontbijt of de paasbrunch.

Top 10 lentetips om zelf te maken

Vind je het ook zo gezellig om samen te knutselen aan de keukentafel? Wij hebben een paar heerlijke lente-achtige knutseltips voor je!

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

In de lente willen we graag naar buiten met de kinderen. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van geurende bloesem en vrolijke lammetjes. Hieronder lees je onze 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.