Neem balletles
Dansen is dromen met je voeten, ervaar het zelf bij Balletschool Haren!
Klassiek ballet, tapdance, hiphop, moderne dans, je kan het allemaal leren bij Balletschool Haren!
Balletschool Haren heeft een breed aanbod voor jong en oud. Voor de allerkleinsten is er Peuterdans, kleuterdans en daarna is er keuze uit verschillende dansstijlen.
Ontdek ze allemaal en leer dansen als de beste danseressen!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: Neem een kijkje in de Uitagenda voor leuke uitjes en activiteiten.
Balletschool Haren
Goeman Borgesiuslaan 26
9722 RJ Groningen
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.