Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Camping de Watermolen

Natuurcamping in het groen, met allerlei toffe mogelijkheden om te overnachten!

Camping de Watermolen is een ruim opgezette natuurcamping waar je rust, ruimte, water, natuur en gezelligheid vindt. Precies op de grens van Groningen met Friesland.

Je kunt hier kamperen op een van de comfortkampeervelden of op het natuurterrein. Heb je geen caravan, vouwwagen of tent? Dat is geen probleem, er staat een aantal mooie ingerichte accommodaties verspreid over het hele terrein. En voor wie iets meer luxe zoekt zijn er ook waterchalets, een safaritent of een safarilodge deluxe! Basic overnachten in een tekkershut is ook mogelijk!

Op de camping zelf valt van alles te beleven. Zwemmen in het meer, een potje volleyballen, zandkastelen bouwen op het strand, voetballen, boomhutten bouwen in het bos, eten in het restaurant.. Buiten de camping is het fijn wandelen en fietsen.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de clubjes voor kids!

Camping de Watermolen

Openderweg 26

9865 XE Opende

Mail direct

Mail direct naar Camping de Watermolen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

9 tips voor een dagje Groningen in de zomer met kinderen

Wist je dat Groningen ook onwijs leuk is om met kinderen te bezoeken? Leuk voor een stedentripje, een weekendje weg óf een dagje uit. Wij verzamelden de leukste tips en bezienswaardigheden in Groningen die kindvriendelijk zijn.

25x lieve Vaderdag verrassingen

Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.

20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen

Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!