
Rookie club
Ben je gek van basketbal? Wordt dan lid van de RookieClub van Donar!
Ben jij net als Thunder, mascotte van Donar, helemaal gek van basketbal? Kids jonger dan 14 jaar kunnen zich aanmelden voor de RookieClub!
Tijdens het seizoen worden er allerlei activiteiten georganiseerd zoals meet&greet met de spelers, een bezoek aan FC Groningen, karikatuurtekenen, rondleidingen, spelers een high five geven tijdens de spelerspresentatie of meedoen als Rookie reporter.
Voor meer info en aanmelden klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
12x de leukste kinderboerderijen met speeltuin in Groningen
Lammetjes kijken in de lente, eendjes voeren in de winter, wandelen en knuffelen in de zomer, een bezoekje aan de kinderboerderij is altijd een goed idee!
MEIVAKANTIE – uittips voor kinderen in Groningen
Leuke tips voor in de meivakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in de meivakantie? We hebben de leukste tips in Groningen weer voor je op een rijtje gezet.