
Strand Zuid
Strand Zuid is een heerlijke plek om te badderen of te spelen in de speeltuin.
Vlakbij Jachthaven Havenkwartier vind je Strand Zuid. Over een lange houten loopbrug loop je zo van het centrum van Blauwestad naar het strand. Het is een heerlijke plek om in de zomer te luieren, te badderen en te spelen in de speeltuin en speelweide.
Let op: Honden zijn niet toegestaan! Parkeren kan naast het terrein.
Kijk hier voor meer zwemplekjes in de buurt >>>
Meer informatie vind je op de wesbite, klik door via de roze button.
TIP: Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Meer inspiratie


VerhalenToren bij Forum (6+)
Het kinderboekenfestival waar verhalen tot leven komen is weer te bezoeken bij Forum Groningen!
Ahoi! Eropuit met de boot
Met bootverhuur Blauwestad kun je de mooiste plekjes van de provincie ontdekken.
Beleef Storyworld in de meivakantie
Kom tijdens de meivakantie naar de expositie over Indonesië bij Storyworld in Groningen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
12x de leukste kinderboerderijen met speeltuin in Groningen
Lammetjes kijken in de lente, eendjes voeren in de winter, wandelen en knuffelen in de zomer, een bezoekje aan de kinderboerderij is altijd een goed idee!
MEIVAKANTIE – uittips voor kinderen in Groningen
Leuke tips voor in de meivakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in de meivakantie? We hebben de leukste tips in Groningen weer voor je op een rijtje gezet.