Schloss Clemenswerth
Een vorstelijke belevenis net over de grens met Duitsland!
Schloss Clemenswerth is een oud jachthuis uit 1747. Het gebouw zelf is al prachtig maar wordt omringd door verschillende andere gebouwen zoals een paleiskapel en een klooster. In de paviljoens zijn allerlei tentoonstellingen te bekijken.
Het park nodigt je uit voor een wandeling door de kloostertuin vol fruitbomen, linden en taxushagen. Een fijne plek om even tot rust te komen na je bezoek.
Voor meer info klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
De Eindmusical, in het theater (6+)
Het muzikale afscheid van de basisschool bij Speeldoos in Cultuurhuis de Klinker!
Als ik niet hier ben, dan ben ik waarschijnlijk daar (6+)
Garage TDI komt met de nieuwe voorstelling: Als ik niet hier ben, dan ben ik waarschijnlijk daar.
Doornroosje De Musical (4+)
Een adembenemend spektakel voor de hele familie bij Cultuurhuis de Klinker!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
12x knutselen voor Pasen
Pasen staat voor de deur! Tijd om aan de slag te gaan met 8 leuke, eenvoudige knutselideeën en 4 heerlijke recepten om op tafel te zetten tijdens het paasontbijt of de paasbrunch.