
Wandelroute Abel Tasman
Ontdekkingstocht door het landschap van de jeugd van de bekende ontdekkingsreiziger!
De wandelroute Abel Tasman is vernoemd naar de ontdekkingsreiziger die hier honderden jaren geleden zijn jeugd doorbracht. De Grootegastermolenpolder is onderdeel van het Natuur Netwerk Nederland, dat verschillende natuurgebieden met elkaar verbindt.
Wanneer je de wandeling maakt zie je een grote variatie aan planten en dieren zoals watervogels, libellen, salamanders en kikkers. Het is een fijne wandeling om kennis te maken met wat er leeft in de natuur en de route is met 2,3 km heel geschikt voor kids!
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Meer inspiratie


Beleef Storyworld in de meivakantie
Kom tijdens de meivakantie naar de expositie over Indonesië bij Storyworld in Groningen!
Universiteitsmuseum
Leer alles over het menselijk lichaam, de natuur en de techniek in het Universiteitsmuseum!
Landgoed Nienoord in Leek
Kom met je hele familie naar het Familiepark Landgoed Nienoord in de meivakantie voor een gezellige dag!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
12x de leukste kinderboerderijen met speeltuin in Groningen
Lammetjes kijken in de lente, eendjes voeren in de winter, wandelen en knuffelen in de zomer, een bezoekje aan de kinderboerderij is altijd een goed idee!
Waar kun je lammetjes zien in Groningen?
In de lente is het fijn om lammetjes te kunnen spotten, waar kan dat allemaal?