
Plukken in de pluktuin
Bij het Hofje van Harkstede pluk je je eigen bloemen. Een boeket voor opa en oma of gewoon voor thuis!
Zo’n leuk uitje met de kinderen! Zelf bloemen plukken in de tuin van het Hof van Harkstede. Deze pluktuin is het hele jaar open en je kunt hier bloemen, kruiden, groenten, kleinfruit en er is een boomgaard.
Van maart tot en met eind oktober pluk je hier je eigen boeket. In deze pluktuin staan de meest prachtige bloemen!
Bekijk alle informatie via de roze website button.
Hofje van Harkstede
Hoofdweg 182
9614 AL Harkstede
Openingstijden
Bekijk de websitePrijs
Bekijk de website
Mail direct
Toon op kaart
Meer inspiratie


MuzeeAquarium in de meivakantie
Zeefanaten opgelet! Beleef avonturen in het MuzeeAquarium deze meivakantie!
VerhalenToren bij Forum (6+)
Het kinderboekenfestival waar verhalen tot leven komen is weer te bezoeken bij Forum Groningen!
Cultuur Expeditieweek
Toffe gratis workshops waarin je op een laagdrempelige, leuke manier, nieuwe skills kunt leren.Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
12x de leukste kinderboerderijen met speeltuin in Groningen
Lammetjes kijken in de lente, eendjes voeren in de winter, wandelen en knuffelen in de zomer, een bezoekje aan de kinderboerderij is altijd een goed idee!
Waar kun je lammetjes zien in Groningen?
In de lente is het fijn om lammetjes te kunnen spotten, waar kan dat allemaal?