
Vaarsafari Lauwersmeer
Beleef een bijzondere natuurervaring met overnachting in het stro bij Hayema Heerd!
Boerderij Hayema Heerd heeft een bijzondere vaartocht samengesteld, speciaal voor natuurliefhebbers en vogelaars.
Ga op ontdekkingsreis op het Lauwersmeer tijdens de vaarsafari en kom daarna tot rust in het strokasteel, de stro-iglo of voor groepen op de hooizolder!
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Hayema Heerd
Jensemaweg 3
9883 TH Oldehove
Prijs
Vanaf € 66,50 p.p. (kinderen vanaf € 29,00 per kind)
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Hunzefestival 2025
Een doe weekend voor kinderen in de natuur met allerlei gave activiteiten bij bezoekerscentrum Reitdiep!
Zomerweken bij Blauwestad
Kies jij voor leren zeilen of windsurfen tijdens de zomerweken bij Zeilschool Blauwestad?
Naar het museum!
Beleef wetenschap met het hele gezin in het Universiteitsmuseum Groningen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste buitenspeeltuinen in Groningen
In Groningen zijn heel veel speeltuinen te vinden - te veel om allemaal op te noemen - maar we delen graag een paar fijne plekjes met je waar de kinderen zich kunnen uitleven. Van groot tot klein, er is er altijd wel eentje in de buurt.
9x Restaurants met speeltuin en/of terras in Groningen
Kun je lekker op het terras zitten? Dan is het fijn als de kids een mooie plek hebben om te spelen. Wij zochten de allerleukste plekken voor je uit!
6x naar buiten met kinderen in Groningen
Naar buiten met je spruiten in Groningen! Hoé leuk is het om er met kinderen erop uit te gaan? Er zijn zoveel mooie plekjes te ontdekken in de frisse buitenlucht!