Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Virtual reality feestje

Diepzeeduiken met vissen of racen in een raceauto? Beleef het bij de VRLoods in Surhuisterveen!

Zijn jouw kinderen gek op games en ben je op zoek naar een nieuwe, onvergetelijke ervaring voor je kinderfeestje? Bij de VRLoods in Surhuisterveen kun je het zo gek niet bedenken of je kan het beleven! Van zwemmen tussen de vissen tot racen als Max Verstappen, je beleeft het in de Virtual Reality.

Met behulp van onze Hi-Tech Virtual Reality brillen stap je een digitale wereld binnen die levensecht aanvoelt. Met ruim 44 verschillende games zit er altijd iets tussen die tot de verbeelding spreekt. Tijdens de experience worden de kinderen begeleid door een enthousiaste VR-expert. De kinderen kunnen meekijken met het grote scherm wat er gebeurt, zodat ze kunnen zien wie bijvoorbeeld het meeste fruit kan snijden en zichzelf een échte Fruit Ninja mag noemen.

Naast de virtual reality hallen is er een Playstation 4, Arcade kast, Kop van Jut en Airhockey-tafel, dus er is altijd wat leuks te doen, ook als je even niet aan de beurt bent voor de VR.

Dit kinderfeestje is voor kinderen vanaf 10 jaar!

Voor allerlei leuke kinderfeestjes in Friesland kijk je op ons kinderfeestjes overzicht.

VR Loods

Zoom 22G

9231 DX Surhuisterveen

Openingstijden Kinderfeestje is op afspraak
Prijs Vanaf €10,50 per deelnemer
Mail direct

Mail direct naar VR Loods

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Stap in de wereld van het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nieuw lesaanbod voor kinderen in Groningen en Haren

Bekijk het lesaanbod van Tumult en Clockhuys Cultuur in het nieuwe schooljaar. Meld je kind nu aan!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen

Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!

9 tips voor een dagje Groningen in de zomer met kinderen

Wist je dat Groningen ook onwijs leuk is om met kinderen te bezoeken? Leuk voor een stedentripje, een weekendje weg óf een dagje uit. Wij verzamelden de leukste tips en bezienswaardigheden in Groningen die kindvriendelijk zijn.