Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

SV Lycurgus

Kom voetballen bij deze gezellige club met behalve veel jongens- ook veel meidenteams! (5+)

Bij SV Lycurgus ben je van jongs af aan welkom om te leren voetballen. Kom doordeweeks gezellig trainen met je team en speel ieder weekend een sportieve wedstrijd!

Kijk op de website van SV Lycurgus voor meer informatie door op de roze button te klikken.

Kijk ook eens naar ons overzicht van balsporten in de regio!

SV Lycurgus

Schuitendiep 47

9711 RB Groningen

Openingstijden Kijk voor de trainingstijden en wedstrijddata op de website van SV Lycurgus
Prijs Vanaf €110 per jaar
Mail direct

Mail direct naar SV Lycurgus

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.

MEIVAKANTIE – uittips voor kinderen in Groningen

De meivakantie is een perfect moment om samen op pad te gaan. Wij delen hieronder de leukste uitjes in Groningen.