
Je favoriete sport feestje
Basketbal, voetbal of misschien toch bouncebal. Allemaal? Het kan bij Sportcentrum Leek.
Bij sportcentrum Leek kun je samen met je vrienden een uurtje komen sporten! Het feestje wordt begeleid en je mag helemaal zelf kiezen wat je gaat doen. Basketballe, voetvallen of bounceballen of allemaal? Het kan! Heb je zelf nog andere sport of spel ideeen dan kan er veel in overleg.
Tussendoor mogen jullie ranja drinken en krijgt de jarige een verassing. Als aflsuiter lekker met zijn allen patat of pannenkoeken eten met een ijsje als toetje.
Dit feestje kan doorgaan met minimaal 10 en maximaal 16 personen.
Klik op de roze button voor alle mogelijkheden.
Op zoek naar de leukste kinderuitjes in Groningen, kijk op ons Eropuit overzicht.
Sportcentrum Leek
De Schelp 35
9351 NV Leek
Openingstijden
Woensdag na 13:30 kan het feestje gegeven wordenPrijs
Vanaf €9,95 per sportievelingToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kinderactiviteiten in Groningen in de zomervakantie
In de zomervakantie is er van alles te beleven in Groningen. Wij hebben de leukste tips voor ouders en kids voor je op een rij gezet.
Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys
Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.
Ontdek hoe leuk wetenschap is in het Universiteitsmuseum
Mamablogger Peggy ging met haar dochter voor ons op pad. Lees hier hun ervaring...