
Onbeperkte Sportdag
Doe gratis mee aan deze toffe dag die Toyota organiseert voor kinderen met een beperking én hun familie!
Gratis evenement; probeer 20 sporten uit!
Na een zeer succesvolle eerste editie in 2024 zal Toyota ook dit jaar weer deze mooie dag verzorgen voor kinderen met een beperking, samen met hun vriendjes, broertjes, zusjes en familie, om te ontdekken welke sport het beste bij hun past. Het evenement vindt op zondag 1 juni 2025 plaats bij het Friendship Sports Centre in Amsterdam, een locatie die volledig uitgerust is voor kinderen met een beperking.
Verschillende sporten voor kinderen met een beperking
Er zijn circa 20 verschillende sporten te proberen, allemaal speciaal afgestemd op kinderen met een beperking. Kinderen van 6 tot 21 jaar kunnen deelnemen aan sportieve activiteiten en olympische en paralympische sporters ontmoeten.
Probeer voetbal, judo, fitness en allerlei atletiek onderdelen. Of ga fietsen met een handbike of racerunner. Doe bijvoorbeeld mee aan voetbal, honkbal, (zit)volleybal, boccia, kickboksen, dansen of handbiken . Of een van de vele andere sporten. Er zijn ook allerlei rolstoelsporten te proberen
Geniet daarnaast van lekkere hapjes en drankjes, leuke activiteiten en ontmoet topsporters tijdens de meet & greets.
Compleet verzorgde familiedag
Meedoen is helemaal gratis. De dag wordt door Toyota verzorgd.
Meld je aan voor deze mooie dag: klik via de roze websitebutton door!
Bekijk de aftermovie van 2024:
Dit evenement vindt plaats op Zondag 1 juni 2025
Friendship Sports Centre
Beemsterstraat 652
1027 ED Amsterdam
Openingstijden
1 Juni 2025 van 10.00 tot 15.00 uurPrijs
Gratis!Toon op kaart
Meer inspiratie


Nieuwe films bij Pathé
Deze toffe nieuwe kinderfilms beleef je deze lente bij Pathé!
VerhalenToren bij Forum (6+)
Het kinderboekenfestival waar verhalen tot leven komen is weer te bezoeken bij Forum Groningen!
Dagje Museum Nienoord
Kom tijdens de meivakantie een dagje naar Museum Nienoord en doe mee met leuke activiteiten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waar kun je lammetjes zien in Groningen?
In de lente is het fijn om lammetjes te kunnen spotten, waar kan dat allemaal?
MEIVAKANTIE – uittips voor kinderen in Groningen
Leuke tips voor in de meivakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in de meivakantie? We hebben de leukste tips in Groningen weer voor je op een rijtje gezet.
12x de leukste kinderboerderijen met speeltuin in Groningen
Lammetjes kijken in de lente, eendjes voeren in de winter, wandelen en knuffelen in de zomer, een bezoekje aan de kinderboerderij is altijd een goed idee!