
Knutselmiddag (6+)
Kom 22 oktober lekker knutselen met herfstige materialen bij het Groninger Landschap!
Elk jaar organiseert het Groninger Landschap een middag voor de jeugd waar bij ze leuke dingen mogen maken met van alles wat de natuur dan aan moois heeft te bieden.
Het is elke keer weer een verrassing wat daarvan gemaakt kan worden. Zo komen leuke bloemstukjes, poppetjes van vruchten of schilderijtje van bladeren en bessen uit de creatieve jonge knutselhanden tevoorschijn. Natuurlijk mag je ook eigen spul van thuis uit de tuin meenemen, maar je gaat ook samen op zoek naar spullen bij de borg. Om de kids op gang te helpen liggen er ook voorbeelden klaar voor wanneer je zelf even niets kunt bedenken.
Heb jij zin om mee te doen? Meld je dan snel aan, want bij 15 deelnemers zitten we vol. Deelname is gratis.
Klik op de roze button voor meer informatie over deze leuke activiteit.
Op zoek naar andere leuke activiteiten in deze periode? Neem dan eens een kijkje in de Uitagenda.
Data:
- woensdag 22 oktober 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Het Groninger Landschap
Rijksstraatweg 333
9750 AD Haren
Openingstijden
22 oktober van 14:00 uur tot 15:20 uur.Prijs
Gratis deelnameToon op kaart
Meer inspiratie


Fien & Teun gaan op schattenjacht!
Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!
MuzeeAquarium in de meivakantie
Zeefanaten opgelet! Beleef avonturen in het MuzeeAquarium deze meivakantie!
Beleef Storyworld in de meivakantie
Kom tijdens de meivakantie naar de expositie over Indonesië bij Storyworld in Groningen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x de leukste kinderboerderijen met speeltuin in Groningen
Lammetjes kijken in de lente, eendjes voeren in de winter, wandelen en knuffelen in de zomer, een bezoekje aan de kinderboerderij is altijd een goed idee!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Waar kun je lammetjes zien in Groningen?
In de lente is het fijn om lammetjes te kunnen spotten, waar kan dat allemaal?