Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Loulou & Lou en De Swingende Sprookjeswereld (2+)

Een swingende voorstelling over de sprookjeswereld waar stilzitten moeilijk is, te zien bij de Klinker!

Hallo! Wij zijn Loulou & Lou. Wij zijn beste vrienden en wij houden van: muziek! In alle stijlen, gemaakt door échte muzikanten. Én we houden van verhaaltjes. Vooral sprookjes zijn het mooist. Dus maakten we onze eigen Swingende Sprookjeswereld! Duik met ons mee in een universum van Arabische Nachten, Roodkapje in het Dierenbos en vrolijke prinsen op grote paddestoel… – eh witte paarden. Met rode stippen. Toch?

Een vrolijke theatermuziekvoorstelling voor kinderen vanaf 2 jaar. Met live artiesten, om de kleinste oortjes en harten te laten ontdekken hoe bijzonder muziek en verbeelding kan zijn. Ga je mee naar Loulou & Lou’s Swingende Sprookjeswereld?

Klik op de roze button voor meer informatie.

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

  • zaterdag 18 oktober 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Cultuurhuis De Klinker

Meester D.U. Stikkerlaan 251

9675 DG Winschoten

Openingstijden zondag 18 oktober om 15:00 uur
Prijs €15,00
Mail direct

Mail direct naar Cultuurhuis De Klinker

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderfestival Haren 2025

Beleef een onvergetelijke dag boordevol plezier en geniet van theater, muziek en nog heel veel meer!

Zwemkasteel Nienoord

Met een groot buitenbad kun je deze zomer lekker zwemmen en plonsen bij Nienoord!

Buitenbad met speeltuin

Zwemmen en spelen in het buitenbad van Tropiqua, met fijne speeltoestellen en ligweide!

Start een nieuwe cursus

Het nieuwe seizoen gaat binnenkort van start, voor welke lessen meld jij je kind aan? Bekijk ze hier.

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek hoe leuk wetenschap is in het Universiteitsmuseum

Mamablogger Peggy ging met haar dochter voor ons op pad. Lees hier hun ervaring...

De leukste kinderactiviteiten in Groningen in de zomervakantie

In de zomervakantie is er van alles te beleven in Groningen. Wij hebben de leukste tips voor ouders en kids voor je op een rij gezet.

Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys

Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.

Nienoord, een familiepark met nostalgische waarde!

Woon je in het noorden, dan is de kans groot dat ergens in jouw plakboek een uitgebreid fotoverslag zit van een dagje Nienoord.