Kindervoorstelling in planetarium van Dot
Kindervoorstelling in de dome van Dot, zijn jullie erbij?
Zondag 18 januari, om 14:00 uur
DOT Dome: KIDS SHOW
Nederlands gesproken.
Yes! de kindervoorstellingen in het planetarium van Dot zijn terug!
Stap samen met de astronauten van de RUG aan boord voor een gloednieuw avontuur in de prachtige DOME-zaal. In deze speciale interactieve 360° DOME-voorstelling ga je mee op ruimtereis met een echte sterrenkundige. In 45 minuten vliegen we langs sterren en planeten en weer veilig terug naar de aarde.
Een leuke, leerzame én spectaculaire ervaring voor nieuwsgierige kinderen én hun ouders. Verwonder je samen, stel vragen en ontdek hoe bijzonder het heelal is.
Tickets en meer info
Klik op de roze button voor tickets en meer info
Data:
- zondag 18 januari 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
DOT
Vrydemalaan 2
9713 WS Groningen
Openingstijden
zie tekstPrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Ontdekdagen in Hoogezand
Ontdek wat je leuk vindt tijdens de Ontdekdagen bij Kielzog!
Buurman & Buurman Gaan Naar de Maan
De Buurmannen gaan op ruimtemissie, te zien bij Cultuurhuis de Klinker!
Gustav en de Vliegfiets (8+)
De super leuke kindervoorstelling Gustav en de Vliegfiets te zien bij Kielzog Hoogezand!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kletspraat, de wintereditie!
Waar krijgt mama het heel warm van? Wat vind je stom aan de winter? De Kidsproof kletspraat wintereditie is uit. Knip ze uit, stop ze in een pot en trek tijdens verschillende momenten een vraag. Als gezin krijg je er heel orginele gesprekken van!
25 x doen in de winter in Groningen
Trek er lekker op uit in Groningen in de winter met kinderen.
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij winters weer denken we aan regen, harde wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.