Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Paaseieren zoeken bij Ennemaborg

Kom paaseieren zoeken mét een GPS bij Landgoed Ennemaborg in Midwolda!

De paashaas heeft op het landgoed Ennemaborg eieren verstopt.

Per gezin of groep van 5 – 7 mensen kun je op verschillende locaties met een gps-apparaat de eieren zoeken die de paashaas verstopt heeft.

Bij ieder gevonden ei krijg je een code en alle codes samen leiden met de GPS naar het eindpunt van de speurtocht. Vooraf zal er een korte instructie over de werking van het GPS-apparaat gegeven worden en iedere groep wordt begeleid door iemand met GPS-ervaring. Mocht je zelf in het bezit zijn van een GPS-apparaat, dan kun je die meenemen.

Voor jong en oud een mooie puzzeltocht voor Tweede Paasdag!

Klik snel op de roze button voor meer informatie.

Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke Paasuitjes.

Data:

  • maandag 6 april 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Groninger Landschap

Hoofdweg 96

9681 AJ Midwolda

Openingstijden 6 april 2026 om 10:30 uur
Prijs Kinderen tot 12 jaar gratis
Toon op kaart

Meer inspiratie

Muziek op Schoot-concertje (0,5+)

VRIJDAG nodigt de allerkleinsten uit voor een vrolijk muzikaal uurtje vol trommels, zang en dans!

Doornroosje De Musical (4+)

Een adembenemend spektakel voor de hele familie bij Theater Geert Teis!

VerhalenToren bij Forum (6+)

Het kinderboekenfestival waar verhalen tot leven komen is weer te bezoeken bij Forum Groningen!

Peppa Pig Live – Samen op stap (2+)

Oink, oink! Peppa Pig is live te zien in Theater de Klinker in Winschoten. Mis het niet!

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.

De leukste buitenspeeltuinen in Groningen

In Groningen zijn heel veel speeltuinen te vinden - te veel om allemaal op te noemen - maar we delen graag een paar fijne plekjes met je waar de kinderen zich kunnen uitleven. Van groot tot klein, er is er altijd wel eentje in de buurt.

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.

12x knutselen voor Pasen

Pasen staat voor de deur! Tijd om aan de slag te gaan met 8 leuke, eenvoudige knutselideeën en 4 heerlijke recepten om op tafel te zetten tijdens het paasontbijt of de paasbrunch.