Bezoekerscentrum Waddenkust
Een kiek achter de diek aan de waddenkust. Met je voetjes door de drek, best lekker.
Via dit bezoekerscentrum loop je zo de dijk op, hier heb je prachtig uitzicht op het Wad!
Bij bezoekerscentrum Waddenkust kun je een film te bekijken over de Waddenkust. Daarna proefjes doen in de natte ruimte of door je microscoop planten en diertjes bekijken.
Voor alle actuele informatie, klik op de roze websitebutton.
Dit bezoekerscentrum is een leuke combinatie met andere activiteiten in de buurt van Pieterburen. Kijk voor al onze Groninger Eropuit tips op de overzichtspagina.
Bezoekerscentrum Waddenkust
Hoofdstraat 83
9968 AB Pieterburen
Openingstijden
Van april tot november van dinsdag tot zondag van 13:00 -17:00In juli en augustus ook op maandag open van 13:00-17:00
Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Bekijk
Het Mini Natuurfestival
Ontdek samen hoe leuk en leerzaam de natuur is tijdens het Mini Natuurfestival in het Stadspark!
Dag van het Kasteel 2026
Het gehele Pinksterweekend staan kastelen en buitenplaatsen in de spotlights; dit jaar met thema LIEFDE!
Restaurant én speeltuin Camping Wedderbergen
Eten en spelen bij Camping Wedderbergen in Wedde!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vaderdag, knutsel een mooi cadeau voor papa!
TIP: Vaderdag, het mooiste cadeau blijft toch altijd het zelf gemaakte knutselwerk van je kind! Liefst in alle vroegte op de bedrand. Wij hebben een paar leuke eenvoudige ideetjes ter inspiratie voor je.
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.