Bij de Sluis
Huur een sup voor een leuke tocht over de grachten in Groningen.
Plan een dagje suppen over de grachten van Groningen!
Wil je hier een hele dag vermaken dan kun je ook een SUP board huren Bij de Sluis. In ongeveer een uurtje kun je de grachten van Groningen rond.
Voor kinderen onder de 16 jaar is de verhuur alleen onder begeleiding van een volwassene.
IJsje eten
24 verschillende smaken hebben ze bij ijssalon de Sluis. De ijsjes zijn gemaakt van echte en eerlijke ingredienten zonder kunstmatige geur, kleur en smaakstoffen. De roomsmaken zijn bereid van 70% volle melk en de fruitsmaken bevatten 63% fruit. Smullen maar!
Vanaf de bankjes voor de winkel heb je geweldig uitzicht op de grachten.
Meer informatie
Kijk voor alle SUP mogelijkheden en ijssmaken op de website via de roze button.
TIP: Kijk hier voor meer leuke uittips in Groningen
Bij de Sluis
Bij de Sluis 1
9726 AN Groningen
Openingstijden
Dinsdag tot en met zondag van 12:00-18:00Prijs
SUPPEN1 uur € 10,00 pp
2 uur € 17,50 pp
Toon op kaart
Meer inspiratie
Miniaturen & Dino’s bij MuzeeAquarium
Ontdek de doe-dag, herfstvakantie-activiteiten én de Dinodag bij MuzeeAquarium in Delfzijl.
Kinderwerkplaats: Vrije inloop herfstvakantie
Kom bouwen, binden en drukken in de kunstfabriek bij VRIJDAG Groningen!
Mega Indoor Springkussenfestival 2025
Martiniplaza Groningen is deze herfstvakantie één groot spring-, klim- en klauterparadijs!Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x griezelige Halloween snacks
Kidsproof-collega Annemarie woonde een tijdje in Amerika, waar ze natuurlijk volop mee doet aan de Halloween-festiviteiten.
Onze herfstvakantietips in Groningen
Herfstvakantie 2025 en het binnenseizoen is officieel geopend! Tijd voor kleurrijke theatervoorstellingen, een leerzaam museumbezoek, de nieuwste kinderfilms en zelf aan de slag met muziek en kunst.
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!