Wandelen met je kabouter
Het kabouterpad in Steendam is geschikt voor de allerkleinsten maar ook leuk voor wat grotere kinderen.
Via prachtig beschildere kabouterpalen kun jij hier je weg vinden door het Steendamsterbos. Laat je eigen kabouters op zoek gaan naar de volgende paaltjes, de weg kwijt raken kan bijna niet. Zo is wandelen met kinderen héél erg leuk!
Een kabouterpad dat super geschikt voor de allerkleinsten maar ook leuk voor basisschool leeftijd. De route is 2,3 kilometer, als je deze te lang vindt kies dan voor de 1 kilometer versie.
De start van dit pad is schuin tegenover podiumcafé Peter en Leni, aan de overkant van het afwateringskanaal. Hier haal je ook de kabouterkrant en mag je parkeren. De oudere kabouterkrant kun je downloaden via de roze websitelink.
PS. neem je laarzen mee!
Bekijk alle kinderwandelroutes in Groningen in ons eropuitoverzicht.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x binnenactiviteiten in Groningen als het regent!
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke binnenactiviteiten voor kinderen in Groningen.
7x indoor kinderfeestje in Groningen
Wat is er nu leuker dan je verjaardag vieren met een uniek, sportief of creatief kinderfeestje? En al je vriendjes of vriendinnetjes? Wij tippen 7 súper originele kinderfeestjes in Groningen.
Afvinken tot 5 december! De Sinterklaas aftelkalender
Mama, wanneer is het Sinterklaas? Bij ons thuis wordt deze vraag elke dag minimaal 1x gesteld tot dat het 5 december is. De Sinterklaasperiode is natuurlijk ook een hele spannende tijd voor de kids!