Maïsdoolhof De Wilp
Maïsdoolhof De Wilp is het decor van een nieuw dwaalavontuur! Ga je mee op pad?
Maïsdoolhof De Wilp is tijdens de zomervakantie weer open! Dit jaar is het het decor van een dwaalavontuur in het thema bijzondere landen. Ga je mee op reis?
Het doolhof is geschikt voor alle leeftijden en de reis wordt steeds avontuurlijker. Je kunt natuurlijk altijd stoppen of gewoon lekker doorpuzzelen.
Voor meer info klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Maïsdoolhof De Wilp
Keuningsweg 23
9367 TB De Wilp
Openingstijden
10 juli tot eind augustus, dagelijks van 12:15 tot 18:15 uurPrijs
Vrijwillige bijdrageToon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Weekendtips
Weekendtips en weekenduitjes in Groningen voor 't hele gezin. Ga er met je kinderen op uit!
Binnen én buiten spelen!
Kom gezellig binnen en buiten spelen bij Camping Wedderbergen in Wedde!
Start een nieuwe cursus!
Ontdek het nieuwe lesaanbod van Tumult in Groningen en Clockhuys Cultuur in Haren.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste culturele uitjes in en rondom Groningen
In en rond Groningen zijn er talloze leuke, interessante culturele uitjes om met kinderen naar toe te gaan.Van musea tot theater tot een van de borgen en landgoederen rondom Groningen. We hebben ze allemaal voor je op een rij gezet!
Nieuw lesaanbod voor kinderen in Groningen en Haren
Bekijk het lesaanbod van Tumult en Clockhuys Cultuur in het nieuwe schooljaar. Meld je kind nu aan!
11x binnenactiviteiten in Groningen als het regent!
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke binnenactiviteiten voor kinderen in Groningen.