Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kunst & cultuur bij VRIJDAG

Kom kijken en luisteren naar theater, muziek en beeldende kunst. Hier voelt elke dag als een vrije dag!

Bij VRIJDAG is altijd wel wat leuks te doen. Kom langs voor mooie, gekke of bijzondere concerten, theatervoorstellingen en exposities! Er zijn daarnaast ook vaak korte activiteiten te doen zoals knutselen of filmpjes maken.

Er zijn drie verschillende locaties. Op de Sintjansstraat 7 vind je hoofdlocatie met veel muziekvoorstellingen. Op de Walstraat 34 kun je terecht voor beeldende kunst en op de Noorderbuitensingel 11 voor theater.

Klik voor meer informatie op de roze button om naar de website van VRIJDAG te gaan.

Houd de uitagenda in de gaten voor voorstellingen en activiteiten bij VRIJDAG! 

VRIJDAG

Sint Jansstraat 7

9712 JM Groningen

Openingstijden Kijk op de website voor openingstijden van de verschillende locaties.
Prijs Variërend
Mail direct

Mail direct naar VRIJDAG

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Peppa Pig Live – Samen op stap (2+)

Oink, oink! Peppa Pig is live te zien in Theater de Klinker in Winschoten. Mis het niet!

Weekendtips

Weekendtips en weekenduitjes in Groningen voor 't hele gezin. Ga er met je kinderen op uit!

SlodDe & Vos op boevenpad (3+)

Slodde en Vos zijn terug, dit keer gaan ze op boevenpad!

Kinderfestival Stormram

STORMRAM en vanBeresteyn organiseren samen een vrolijk kinderfestival!

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x knutselen voor Pasen

Pasen staat voor de deur! Tijd om aan de slag te gaan met 8 leuke, eenvoudige knutselideeën en 4 heerlijke recepten om op tafel te zetten tijdens het paasontbijt of de paasbrunch.

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.

De leukste buitenspeeltuinen in Groningen

In Groningen zijn heel veel speeltuinen te vinden - te veel om allemaal op te noemen - maar we delen graag een paar fijne plekjes met je waar de kinderen zich kunnen uitleven. Van groot tot klein, er is er altijd wel eentje in de buurt.