Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

’t Zielhoes

Geniet na een dijkwandeling van wat lekkers in voormalige sluiswachterswoning 't Zielhoes!

In de voormalige sluiswachterswoning zit nu ’t Zielhoes gevestigd! Een fijne plek om uit te rusten na een fikse dijkwandeling, een zwerftocht over de kwelders en het wad of na een kijkje in het haventje van Noordpolderzijl.

Buiten op het gezellige terras met een kopje koffie met gebak of op koude dagen binnen, gezellig bij de warme kachel met glühwein of warme chocolademelk met slagroom.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

t Zielhoes

Zijlweg 4

9988 TD Usquert

Openingstijden ma 12:00 - 17:00 uur
di/wo/do/vr 10:00 tot 17:00
za / zo 10:00 tot 19:00
Mail direct

Mail direct naar t Zielhoes

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

18 fijne herfstvakantietips voor gezinnen in Groningen

Herfstvakantie 2026 en het binnenseizoen is officieel geopend! Tijd voor kleurrijke theatervoorstellingen, een leerzaam museumbezoek, de nieuwste kinderfilms en zelf aan de slag met muziek en kunst.

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

NIEUW: Opening Tumult Groningen

Tumult, het nieuwe creatieve thuis voor Groningers