Zwembad Aqualaren
Ontdek zwembad Aqualaren in Zuidlaren. Er is hier van alles te doen!
Serieus sporten of leren zwemmen, spelen of relaxen… in en om Zwembad Aqualaren is van alles te doen!
Wedstrijdbad
Een wedstrijdbad van 14 bij 25 meter, met voor de helft een beweegbare bodem. In de recreatieve uren staat de beweegbare bodem op een diepte van 1.40 meter en is de andere helft 1.80 meter diep. Ook liggen er in de recreatieve uren leuke speelmatten in het zwembad.
Recreatiebad en peuterbad
Ook is er een super leuk recreatiebad met een kinderglijbaan en een glijbaan van wel 30 meter lang! Ga door de stroomversnelling en geniet van de waterspuiters die uit de muur komen. Niet alleen uit de muur komt water gespoten, ook uit de grond komt een bruiser in het ondiepe gedeelte van het bad! Of word lekker nat onder de water paraplu. Er is genoeg te doen voor een hele dag plezier! Ook voor de allerkleinsten is er een lekker warm en leuk badje.
Tijd voor pauze
In de sfeervolle restaurette, met zowel een binnenterras met bar voor de “natte”-recreant, als een restaurant voor de “droge”-recreant, kunt je altijd terecht voor een drankje, hapje, ijsje of iets anders lekkers. Natuurlijk kan je bij mooi weer ook op het buitenterras lekker genieten.
Zwemlessen
Ook kan je bij Aqualaren je kind zwemles laten volgen. Voor alle opties voor zwemlessen kan je een kijkje nemen op de site.
Klik voor meer informatie over Aqualaren op de roze button.
Tip: Op zoek naar leuke uitjes en activiteiten? Neem een kijkje in onze Uitagenda.
Aqualaren
Wilhelminalaan 1
9471 KN Zuidlaren
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Op avontuur in het Universiteitsmuseum
Ontdek in de kerstvakantie de wetenschap in de knutsel- en experimentenzaal in het Universiteitsmuseum.
Wintersprookje (6+)
Een voorstelling van Shakespeare voor jong en oud bij Cultuurhuis de Klinker in Winschoten!
Storyworld Spotlight | Super Mario 40 jaar
Duik in de wereld achter de beroemdste loodgieter ter wereld: Mario!Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij winters weer denken we aan regen, harde wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
De leukste kerstvakantie uitjes in Groningen
Tijd om leuke dingen met het gezin te gaan doen. Wij verzamelen hieronder alle uittips voor in de kerstvakantie. Geniet van jullie vrije dagen, de uitstapjes én van elkaar!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!