Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zeehonden Experience

Vaar mee op de rescueboot en kom dichterbij de zeehonden dan je ooit hebt meegemaakt!

Ga mee uit varen op de rescueboot en vaar uit met een klein groepje van maximaal 12 personen op zeehonden expeditie!

Eenmaal op zee zal de schipper op rustige wijze naar één van de blootliggende zandbanken varen waar jullie de zeehonden van dichtbij kunnen spotten! Omdat de rescueboot klein en wendbaar is, kunnen jullie ongekend dichtbij komen. Je blijft ongeveer een kwartier liggen bij de zeehonden, zo heb je alle tijd om ze goed te kunnen bekijken. Tijdens het heenvaren zal de schipper je nog van alles vertellen over dit prachtige UNESCO Werelderfgoed gebied.

Wat een héérlijk uitje voor het hele gezin!

Meer info & tickets
Interesse in de Zeehonden Experience? Klik dan op onze roze websitebutton voor tickets en meer informatie!

Tip: Een dagje weg met het hele gezin? Kijk voor leuke uittips in Groningen op onze eropuit-pagina!

Beleef Lauwersoog

Haven 50

9976 VN Lauwersoog

Openingstijden Totale duur: 45 minuten
Prijs €29,50 p.p.
Mail direct

Mail direct naar Beleef Lauwersoog

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Als ik niet hier ben, dan ben ik waarschijnlijk daar (6+)

Garage TDI komt met de nieuwe voorstelling: Als ik niet hier ben, dan ben ik waarschijnlijk daar.

MuzeeAquarium in de meivakantie

Op naar MuzeeAquarium Delfzijl deze meivakantie, waar jullie samen duiken in zee en scheepvaart!

Storyworld Spotlight | Super Mario 40 jaar

Duik deze meivakantie in de wereld achter de beroemdste loodgieter ter wereld: Mario!

Buurman & Buurman Gaan Naar de Maan

De Buurmannen gaan op ruimtemissie, te zien bij Theater Geert Teis!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

MEIVAKANTIE – uittips voor kinderen in Groningen

Leuke tips voor in de meivakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in de meivakantie? We hebben de leukste tips in Groningen weer voor je op een rijtje gezet.

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!