Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Circus Snor in Onnen

Geniet deze zomer van een nostalgische circusvoorstelling van Circus Snor!

Circus Snor is op tournee met hun nieuwste show ‘Elephant Terrible’. Een onvergetelijke circuservaring vol spektakel, magie, acrobatiek en optredens!

In deze vrolijke voorstelling zie je de meest knappe kunsten, word je verrast en zal je worden aangemoedigd om ook zelf aan de slag te gaan. Alleen kijken naar een voorstelling zit er bij Circus Snor namelijk niet in.

Niet alleen een voorstelling, ook een Kinderkaravaan
Circus Snor reist door Nederland met een prachtige circustent. Daarnaast gaan er ook klassieke circuswagens mee op tournee en kan het publiek zich op elke locatie voorafgaand aan de voorstelling en in de pauze vermaken op de Kinderkaravaan. Speel verschillende spelletjes, oefen circustrucjes of laat een snor zetten. Natuurlijk kun je ook genieten van traditionele popcorn en suikerspinnen.

Alle speellocaties in het land zijn verschillend. Zo kun je naar een voorstelling in het bos, op een geitenboerderij, in een fruittuin, op een fort of bij een gezellige camping. Ideaal, voor of na de voorstelling kun je lekker eten, de kinderen kunnen er volop spelen of chillen.

Het totale programma van Circus Snor duurt 2 uur, dit is inclusief kinderkaravaan, voorstelling en pauze.

Kinderen t/m 2 jaar mogen gratis mee op schoot.

Praktische informatie
– Op 16-17  augustus zijn er voorstellingen bij Camping de Kleine Wereld in Onnen.

Klik op de roze button voor meer informatie en het volledige overzicht van de tour!

Benieuwd naar andere leuke gezinsuitjes? Neem een kijkje in de Uitagenda.

Data:

  • zaterdag 16 augustus 2025
  • zondag 17 augustus 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Circus Snor

Dorpsweg 67a

9755 PB Onnen

Openingstijden 16 en 17 augustus
Prijs kinderen t/m 2 jaar gratis op schoot
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderfilm: Dog Man

Bekijk een leuke, spannende film over de beroemde hond Dog Man!

Familierondleiding Nienoord!

Leren over borgen en koetsen bij Borg & Nationaal rijtuigmuseum Nienoord. Heb je de schelpengrot gezien?

Hunzefestival 2025

Een doe weekend voor kinderen in de natuur met allerlei gave activiteiten bij bezoekerscentrum Reitdiep!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen

Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!

9x Restaurants met speeltuin en/of terras in Groningen

Kun je lekker op het terras zitten? Dan is het fijn als de kids een mooie plek hebben om te spelen. Wij zochten de allerleukste plekken voor je uit!

De leukste buitenspeeltuinen in Groningen

In Groningen zijn heel veel speeltuinen te vinden - te veel om allemaal op te noemen - maar we delen graag een paar fijne plekjes met je waar de kinderen zich kunnen uitleven. Van groot tot klein, er is er altijd wel eentje in de buurt.

6x naar buiten met kinderen in Groningen

Naar buiten met je spruiten in Groningen! Hoé leuk is het om er met kinderen erop uit te gaan? Er zijn zoveel mooie plekjes te ontdekken in de frisse buitenlucht!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief