Programmeren met mBot (8+)
Leer programmeren met mBot en Arduino bij De Jonge Onderzoekers Eemsdelta in Appingedam!
Hoe kun je computers laten doen wat jij wilt? En hoe kun je een robot aansturen? Om dat te kunnen heb je kennis nodig van programmeren. Bij De Jonge Onderzoekers kun je dat leren met behulp van mBot en Arduino en de programma’s Scratch, mBlock en C++.
Benieuwd? Voor meer informatie klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
De Jonge Onderzoekers
Opwierderweg 2
9902 RC Appingedam
Openingstijden
Iedere maandag (uitzondering feestdagen) van 18:00 tot 20:00 uurPrijs
€ 27,50 voor een half jaar
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.
12x knutselen voor Pasen
Pasen staat voor de deur! Tijd om aan de slag te gaan met 8 leuke, eenvoudige knutselideeën en 4 heerlijke recepten om op tafel te zetten tijdens het paasontbijt of de paasbrunch.