Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Onlanderij

Plof neer op het terras waar de kinderen lekker kunnen spelen in de speeltuin bij De Onlanderij!

De Onlanderij is een fijne plek op de grens van Gronignen en Drenthe. Het heeft een leuk erf waar je kunt spelen en een terras om even uit te rusten.

Natuur speeltuin

Op de Onlanderij is een natuurlijke speelplek gecreërd waar kinderen fijn kunnen spelen. Ze kunnen hier uitgebreid klimmen en klauteren over boomstammen, spelen bij de watertafel of graven in de zandbak. 

Pluktuin

In de zomer is er een plukveld, waar je je eigen boeketje wilde bloemen mag plukken voor thuis. Hoe leuk is dat!

Kijkboerderij

In de grote stal staan vaak Limousin koeien. Leuk om met de kinderen een kijkje te nemen. Ook het insectenhotel is een bezoekje waard.

Menukaart (ook voor kinderen)

Op de menukaart vind je heerlijke gerechten, biologische sapjes, lekkere limo en verse koffie. Speciaal voor de kinderen hebben ze pannenkoeken, kinderbroodjes en heerlijk gebak!

Meer informatie

Klik voor meer informatie door naar de website via de roze button.

TIP: Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

de Onlanderij

Madijk 1

9766 TZ Eelderwolde

Openingstijden Openingstijden horeca, zie website (klik door via de roze button)
Mail direct

Mail direct naar de Onlanderij

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.

MEIVAKANTIE – uittips voor kinderen in Groningen

De meivakantie is een perfect moment om samen op pad te gaan. Wij delen hieronder de leukste uitjes in Groningen.