De Tijd Schildmeer
Heerlijk dineren bij De Tijd Schildmeer met entertainment voor de kids!
Uniek in Nederland en misschien wel in de hele wereld, kindervermaak tijdens het eten! Terwijl je geniet van een heerlijk diner met uniek uitzicht op het meer worden kinderen vermaakt door één van de piraten van het Schildmeer. Je gaat zelfs samen met piraten gouden pannenkoeken versieren!
De volwassenen zitten net als in een arena om de kinderen heen zodat je niet alleen je kinderen goed in de gaten kunt houden maar zeker zelf ook mee kan genieten.
Voor meer informatie en reserveren klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
De Tijd Schildmeer
Roegeweg 3
9629 PA Steendam
Openingstijden
Woensdag t/m vrijdag 14:00 - 22:00Zaterdag en Zondag 11:00 - 22:00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuw lesaanbod voor kinderen in Groningen en Haren
Bekijk het lesaanbod van Tumult en Clockhuys Cultuur in het nieuwe schooljaar. Meld je kind nu aan!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen
Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!