
Eilander Balg Expres
Ervaar de natuur van Schiermonnikoog met de Eilander Balg Expres.
De Eilander Balgexpres is een trekker met buswagen die je meeneemt naar het meest oostelijke deel van Schiermonnikoog. Je rijdt met de Balgexpres over het strand naar de Balg, één van de mooiste plekjes van Schiermonnikoog.
De Balg is een zandplaat die in 1800 is ontstaan en die ieder jaar verder groeit en is een ‘favoriete’ hangplek voor zeehonden die vaak nieuwsgierig zijn. Wie weet komen ze je wel even naar je toe zwemmen?
Op de Balg zoek je naar mooie grote schelpen (wulken) en of barnsteen. Genieten van de ongerepte natuur doe je in ieder geval!
Kijk op de website voor de data van de afvaarten, aanmelden én voor de actuele informatie.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Eilander Balgexpres
Torenstreek 20
9166 LK Schiermonnikoog
Openingstijden
Kijk hiervoor op de websitePrijs
Kijk hiervoor op de websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen
Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!
9x Restaurants met speeltuin en/of terras in Groningen
Kun je lekker op het terras zitten? Dan is het fijn als de kids een mooie plek hebben om te spelen. Wij zochten de allerleukste plekken voor je uit!
Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys
Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.